XML Bayiliği Şartlamız


XML Bayiliği için firmamız herhangi bir yıllık aylık üyelik bedeli talep etmemektedir.

 

 

 

 

 

 

XML İçerisinde gelen fiyatlar K.D.V. dahil sizlere net geliş rakamıdır, bu rakam üzerinden istediğiniz platformda ve web sitenizde satışını yapabilirsiniz.

Bizler sizden günde minumum 4 yada 5 defa stok güncellemesi, günde 1 sefer fiyat güncellemesi yapmanızı tavsiye ediyoruz.

XML İçerisinde kargo desi ve ücretleri tarafınıza iletilmektedir, listeleme yaparken bu fiyatlar ile satış fiyatlarınızı ayarlayabilirsiniz ve sizlere tavsiyemiz ürünleri satışa hazırlarken tüm ürünlere (+10 TL) (+20 TL) yada (%5) (%10) gibi karlar eklememeniz çünkü bizde (5.00 TL) lik üründe var (6.000,00 TL) lik üründe var satış fiyatlarınız çok dengesiz olacaktır bu yüzden belli bir fiyat aralığını satabileceksiniz.

XML İçerisinde ürün gönderim sürelerimiz mevcuttur, bunlar 1-2-3 ve maksimum 4 gün olarak değişir, ürün gönderim süresi 3 gün olan bir ürün aynı gün tarafımızdan sevk edilmez, bunun sebebi 3 farklı depomuz var aynı zamanda imal ettirdiğimiz ürünler mevcut (Kedi Tırmalama) gibi.

Ürün İadesi Hakkında

Satış yaptığınız ürünlerde iadelerde aşağıdaki şartlar doğrultusunda işler

 

1: Sattığınız ürün müşterinize ücret alıcı kargo ile gönderilir ise ve iade tarafımıza ücret alıcı olarak gönderilir ise
Firmamız gelen iadenin hasarsızlık durumunu kontrol eder ve kargo ücretini öder ve ürünü iade olarak alır, tarafımıza ödemiş olduğunuz ürün ücretinin içinden iade kargo ücreti düşülerek tarafınıza kalan tutarı iade edilir.

2: Sattığınız ürün müşterinize ücret alıcı kargo ile gönderilir ise ve iade tarafımıza ücretsiz kargo olarak gönderilir ise
Firmamız gelen iadenin hasarsızlık durumunu kontrol eder ve kargoyu iade olarak alır, tarafımıza ödemiş olduğunuz ürün ücretini tarafınıza toplam tutarı iade edilir.

3: Sattığınız ürün müşterinize ücretsiz kargo ile gönderilir ise ve iade tarafımıza ücret alıcı olarak gönderilir ise
Firmamız gelen iadenin hasarsızlık durumunu kontrol eder ve kargo ücretini öder ve ürünü iade olarak alır, tarafımıza ödemiş olduğunuz ürün ücretinin içinden iade kargo ücreti düşülerek tarafınıza kalan tutarı iade edilir.

 

 

 

 

 

 

4: Sattığınız ürün müşterinize ücretsiz kargo ile gönderilir ise ve iade tarafımıza ücretsiz kargo olarak gönderilir ise
Firmamız gelen iadenin hasarsızlık durumunu kontrol eder ve kargoyu iade olarak alır, tarafımıza ödemiş olduğunuz ürün ücretini tarafınıza toplam tutarı iade edilir.