Gazzal Baby Love El Örgü İpi 3 lü 1642
Gazzal Baby Love El Örgü İpi 3 lü 1642
Gazzal Baby Love El Örgü İpi 3 lü 1642

Gazzal Baby Love El Örgü İpi 3 lü 1642

Fiyat : ₺25,50(KDV Dahil)
:

Paket halinde satılmaktadır. 

Paket içerisinde 3 adet baby love ip bulunmaktadır.

Gazzal Baby Love El Örgü İpi, her amaca uygun klasik bir iptir. Bol renk çeşidi ile ön plana çıkmaktadır. Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait bir üründür. Amigurumi, atkı, kazak, bere, şal, yelek ve daha birçok örgüde kullanıma uygundur. Kışlık ve Yazlık tüm ürünlerin örgülerinde kullanıma uygundur.

50 gram ağırlığında, 115 metre uzunluğundadır.

% 45 Akrilik, % 55 Modal ‘ dan üretilmiştir. Modal yün, kayın ağacından üretilir ve tamamen doğaldır. Yaş ve kuru dayanıklılığı yüksektir. Bu nedenle yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve nem transfer özelliği yüksektir. Modal içerikli iplikler kullanılarak örülen örgüler yumuşak bir dokuya sahip olup, nemden koruma özelliği ile sıcak ve rutubetli iklimlerde giyim konforu sağlar. 

Üretici firma tarafından 4-4,5 No şiş veya 2-4 mm tığ ile örülmesi tavsiye edilir.

Örgünüze ihtiyaç olan ip miktarını hesaplayarak gerekirse 1 adet fazlasını temin etmeniz tavsiye edilir.

Ekranda görünen ürünün görseli, kullandığınız teknolojik cihazın teknik özellikleri ve bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına göre, gerçek rengi ile ton farklılıkları olmasına neden olabilir.

Üretim serilerine ait LOT numaraları arasındaki farklılıklarda, ipler arasında ton farkına neden olmaktadır.

Gazzal Baby Love El Örgü İpi ile ördüğünüz örgülerinizi elde yıkamanız önerilir. Çamaşır makinasında 30 derecede yıkayınız. Mümkünse sererek kurutunuz. Düşük ısı ile ütü yapılabilir. Örgülerinizi daha uzun süreli kullanmak için yıkama talimatına uymanız tavsiye edilir.